Rodentisit

Racumin 250 gr

Racumin 250 gr
Rodentisit

Racumin 250 gr

Fare ve sıçanlara karşı antikoagülant özellikli rodentisit.

Racumin, fare ve sıçanlar için son derece çekici olan tahıl içerikli yemdir. Hızlı ve kesin sonuç gösterir.

İndir

Kullanım & Güvenlik

Kullanım yeri

Kapalı alanlarDış Alanlar

Kontrol edilenler

Kemirgenler Çatı Faresi Ev Faresi Lağım Faresi

Kullanma Şekli:

1. Ambalajın açılmasından başlayarak mücadelenin tüm aşamalarında mutlaka ELDİVEN kullanınız. Bu hem sizi koruyacak hem de fare ve sıçanların insan kokusundan etkilenerek yem tüketiminden kaçınmasını engelleyecektir.

2. Yem istasyonlarının uygulanması sırasında hedef dışı canlıların temasını engelleyecek ve fare ve sıçanların tüketiminin daha kolay olmasını sağlayacak alanları seçiniz.

3. UYGULAMA MUTLAKA YEM İSTASYONU İÇERİSİNDE YAPILMALIDIR. Yem istasyonları çocuklar ve hedef dışı canlılar tarafından açılmaya karşı korumalı ve içerisinde yemin dış etmenlerden koruyacak dayanıklılıkta olmalıdır.

4. Yem istasyonlarının yerleştirileceği en iyi alanlar; kemirilmiş alanlar, kemirgen dışkılarının görüldüğü yerler, asma tavanlar ve insan aktivitesinin az olduğu karanlık ve kuytu bölgelerdir.

5. Zararlı tespit edilen uygun alanlara YEM İSTASYONLARI yerleştirilmeli ve içerisine uygulama tablosuna uygun miktarda ürün bırakılmalıdır.

6. 2-3 gün aralıklarla yem istasyonlarını/uygulama yapılan yerleri kontrol ederek tüketilen yemlerin yerine yenilerini ekleyiniz.

7. Tüketilmeyen yemlerin bulunduğu istasyonların yerlerini ve bulaşık ve bozulmuş yemleri yenisi ile değiştirin.

8. Fare ve sıçanların izleri kayboluncaya kadar uygulamaya devam ediniz.