HAKKIMIZDA

Abe Biyosidal Halk Sağlığını tehdit eden ve yaşam kalitesini düşüren Vektörel Haşerelerle Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı alanında teknik bilgi ve alternatif çözümler sunmaktadır.

Faaliyet alanımızda teknik bilgi, üstün kalite ve hizmet anlayışımızla, Kamu Kurum ve Kuruluşları, il ve ilçe belediyeleri, hastaneler , oteller gibi Kamu ve Özel sektör’de hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Zararlı haşere ve Kemirgen kontrolünde profesyonel hizmet anlayışımız ve uzman ekibimizle hizmet veren sektörün öncü bir kuruluşuyuz.

Haşere kontrol, uygulama, satış ve pazarlama sistemlerimizde ABE Çevre Sağlığı’nın destek, deneyim ve teknik bilgilerini kullanan, uzman ve eğitimli personellerimizle en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Bağlı bulunduğumuz yerel kanun ve yönetmelikler dahilinde kaliteli, güvenilir, kurumsal yapımızla iç pazarda alanımızdaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sürdürülebilir hizmetler sunmak.

MİSYONUMUZ

Sorumlu ve şeffaf bir firma olarak İnsana ve Çevreye sosyal sorumluluklar çerçevesinde; sorgulayıcı, değişime açık , farklı fikir ve bakış açılarını değerlendirerek etik değerlere sahip çıkan kaliteli ve güvenilir bir yapı ile hedeflerimizi gerçekleştirmek. “Bugün ile Yarını Şekillendirmek” çevreyi koruyarak gelecek nesillere güzel bir gelecek inşa etmek.