Granül

Blattanex

Blattanex
Granül

Blattanex

Blattanex Karınca Granülü karınca mücadelesi için geliştirilmiş granül şeklinde kullanıma hazır çok sayıda karınca türüne karşı etkili bir yemdir.

Blattanex karınca granülü içerdiği şeker sayesinde karıncalar için cezbedicidir. Uygulamadan sonra karıncalar yemi yuvalarına taşırlar ve böylece tüm kolonin kontrol altına alınması sağlanır. Yemin tamamen tüketimesi durumunda uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir.

İndir

Kullanım & Güvenlik

Kullanım yeri

Kapalı alanlar

Kontrol edilenler

Karınca Marangoz Karınca Hayalet Karınca Firavun Karıncası Ateş Karıncası Kırmızı Ateş Karıncası

Kullanma Şekli:

Ürün el ile serpme yöntemiyle uygulandığından eldiven kullanınız. Uygulamayı çocukların ulaşamayacağı yerlerde yapınız ve sonrasında da temasından koruyunuz..

Blattanex karınca granülü karıncaların görüldüğü yüzeylere, çatlak, yarık, delik, köşe, yuva girişleri ve diğer saklanma alanlarına sulandırılmadan direk serpme olarak uygulanır. Tam kontrol için 2-3 hafta sonra uygulama tekrar edilir.

Blattanex karınca granülü içerdiği şeker sayesinde karıncalar için cezbedicidir. Uygulamadan sonra karıncalar yemi yuvalarına taşırlar ve böylece tüm koloninin kontrol altına alınmasını sağlanır. Yemin tamamen tüketilmesi durumunda uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir.

Uygulamadan 3-4 gün sonra karıncaların yuva içerisinde ölümleri gözlenir, uygulamayı takip eden 2 hafta içerisinde karınca kolonisi tamamen kontrol altına alınır.